• Slide 1

LASER MIRADRY – KONIEC Z POTEM

System do trwałego leczenia nadpotliwości pod pachami
Przełomowa bezinwazyjna technologia wykorzystująca energię mikrofalową do bezpiecznego wyeliminowania nadpotliwości.
System miraDry jest wynikiem ponad 5 lat badań i rozwoju, w tym głównie długoterminowych badań klinicznych przeprowadzonych przez czołowych dermatologów w Stanach Zjednoczonych.
Piroliza gruczołów potowych zapewnia trwałe rezultaty
System miraDry precyzyjnie oraz bezinwazyjnie dostarcza energię mikrofalową w obszar skóry w którym znajdują się gruczoły potowe. Energia generuje ciepło, które prowadzi do ich pirolizy. W tym samym czasie hydro-ceramiczny system ciągłego chłodzenia chroni powierzchniowe warstwy skóry właściwej i utrzymuje ciepło na poziomie gruczołów potowych. Rezultaty zabiegu są znaczące i trwałe już po jednym zabiegu, ponieważ gruczoły potowe nie ulegają regeneracji. Większość pacjentów zgłasza znaczącą redukcje wydzielanego potu - w ostatnim badaniu klinicznym średnia redukcja potliwości wynosiła 82%.

Jak działa MiraDry?

 1. Dostarczenie energii mikrofalowej w głąb skóry. W tym obszarze znajdują się praktycznie wszystkie gruczoły potowe.
 2. Energia koncentruje się w warstwach skóry w których znajdują się gruczoły potowe tworząc strefę FEZ ( Focal Energy Zone). Dzięki odmiennym właściwością elektromagnetycznym głębszych tkanek skóry następuje odbicie od nich energii. 
 3. Hydro-ceramiczny system chłodzenia utrzymuje strefę ciepła(55 - 66 C) jedynie w obszarze gdzie występują gruczoły potowe - dzięki czemu następuje ich piroliza. Gruczoły potowe się nie regenerują - efekt zabiegu jest trwały. Chłodzenie chroni naskórek i górne warstwy skóry właściwej.

Procedura miraDry

Prosty i szybki zabieg w gabinecie który zapewnia trwałe rezultaty.
Procedura zabiegu miraDry jest nieinwazyjna - oznacza to brak ingerencji fizycznych zastrzyków bądź cięcia. Przed procedurą umieszczane są specjalne czasowe znaczniki, które pomagają kierować zabiegiem. Stosowane jest także znieczulenie miejscowe w miejscu zabiegowym w celu zapewnienia większego komfortu pacjentowi.
Całkowity czas zabiegu wynosi około 60 minut, gdzie czas pracy głowicy to okolo 40 minut.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Większość pacjentów jest w stanie wrócić do pracy jeszcze tego samego dnia po zabiegu oraz wznowić ćwiczenia zazwyczaj już w ciągu kilku dni. Pacjenci będą odczuwać ból pod pachą przez kilka dni po procedurze. Typowy jest także łagodny lub umiarkowany obrzęk utrzymującu się od tygodnia do dwóch. Niektórzy pacjenci doświadczają tymczasowych i krótkotrwałych zmian czucia w skórze pod pachami lub w ramieniu który stopniowo zanika.

Korzyści z zabiegów miraDry

 • trwały efekt
 • nieinwazyjność
 • wysoki poziom bezpieczeństwa
 • wysoka satysfakcja klienta
 • minimalny lub brak czasu przestojów pacjenta

Uwaga: System miraDry jest wskazany do stosowania w leczeniu nadpotliwości pod pachami u osób dorosłych powyżej 18 roku życia. Nie można stosować zabiegów w innych miejscach ciała - wliczając w to ręce i stopy.

System miraDry jest nie wskazany u pacjentów:

z rozrusznikiem serca lub innym elektronicznym implantemktórzy wymagają dodatkowego tlenu ze znaną odpornością lub nietolerancją dla lokalnego znieczulenia wliczając lidokaine i adrenaline

 

LASER LIGHTSHEER DESIRE – USUWANIE PRZEBARWIEŃ, NACZYNEK, ZBĘDNEGO OWŁOSIENIA

Laser medyczny LightSheer Desire został wytworzony oraz zatwierdzony do stosowania przez Urząd ds. Leków i Żywności w USA (FDA) zarówno w medycynie ogólnej jak i medycynie estetycznej (dermatologii) w celu:

 • usuwania zbędnego owłosienia w tym leczenia takich schorzeń jak hirsutyzm (czyli nieprawidłowego owłosienia wywołanego zaburzeniami hormonalnymi zgodnie z Międzynarodową Klasyfikacją Chorób ICD-10 jest to jednostka chorobowa L68.0),
 • leczenia stanów zapalnych skóry tzw. PFB- Pseudofolliculitis barbae (jednostka chorobowa ICD-10 o numerze L73.1 ),
 • leczenia zmian pigmentowych (jednostki chorobowe L81.0, L81.1, L.81.4, D23),
 • zamykania naczynek krwionośnych na nogach w tym leczenie teleangiektazji żył kończyn dolnych (jednostka chorobowa I.78.0 oraz I.83, 

 
Ponadto LightSheer™ Diode Laser System posiada także inne certyfikaty odpowiednich instytucji europjskich, w tym ISO 9001.
Dzięki licznym zaletom LightSheer Diode Laser System został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji w marcu 2009 roku na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Franciscooraz został nagrodzony Złotym Laurem Kosmetologii w kategorii
Laur Kosmetologii 2014 „Urządzenie do usuwania zbędnego owłosienia”