• Slide 1

ZAGĘSZCZANIE I PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1 ORAZ 3D

Rzęsy są pogrubione i dłuższe, dzięki profesjonalnie zastosowanej pojedynczej, jedwabnej lub naturalnej z „ norek” rzęsie. Przyklejonej bezpośrednio na naturalną rzęsę za pomocą specjalnie opracowanych i bezpiecznych medycznych klejów.
Rzęsy są doskonałe do codziennego noszenia i dla aktywnego stylu życia. Można się kąpać, pływać, wypoczywać, spać swobodnie i bez problemu. Przedłużone rzęsy są wodoodporne i trwałe. Możesz długo cieszyć się posiadaniem, pięknych i grubszych rzęs 24 godziny na dobę i wiele tygodni. Jednocześnie bez potrzeby używania tuszu do rzęs.

Rzęsy są w różnych grubościach, kolorach, długościach i wygięciach, by pięknie połączyć się z twoimi własnymi rzęsami, profesjonalnie i właściwie zastosowane, te lekkie rzęsy czuje się jak własne.

Rzęsy są trwałe, utrzymują się od 4do 6 tygodnie zależnie od cyklu życia twoich naturalnych rzęs. Regularna pielęgnacja będzie przedłużać termin ich wytrzymałości. Tak jak paznokcie i włosy, twoje rzęsy odrastają w ciągłym cyklu.

Rzęsy potrzebują minimalnej opieki. Tarcie, drapanie i ciągniecie psuje efekt i skraca życie rzęs. Konieczne jest unikanie olejków i oleistych zmywaczy makijażu, rozpuszczają one klej. Nie wolno stosować wodoodpornego tuszu do rzęs!

Przedłużanie rzęs metodami wolumetrycznymi 2d-8d to nowa formuła polegająca na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs do metod objętościowych, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę. Z uwagi na komfort noszenia i pożądany przez klientki efekt rzęs 3d, najkorzystniejsze jest doklejanie wachlarzyka cienkich rzęs 0, 03mm.

Zaletą metod wolumetrycznych jest duża możliwość zagęszczenia rzęs, przy minimalnym obciążeniu rzęs naturalnych, jak również zmniejszenie widoczności ubytków pomiędzy uzupełnieniami.

Podczas zabiegu oczy są zamknięte , a podłożone płaty kolagenowe pielęgnują okolice naszych oczu,  przez co cały zabieg jest przyjemny i odprężający.

założenie rzęs jedwabnych 200zł
założenie rzęs z „norek” 220zł
założenie rzęs 2D -8D 250zł
uzupełnienie rzęs 100zł